4 популярні напрямки в дизайні інтер’єру дворівневих квартир

Купити дворівневу квартиру – мрія багатьох. Немає необхідності ставити питання, чим вони так приваблюють покупців. Велика площа, простота в зонуванні, більша кількість варіантів дизайну інтер’єруі найголовніше – психологічне відчуття перебування у приватному будинку.

Купуючи таке житло, кожен прагне того, щоб все було ідеально, і кожна дрібниця гармонійно доповнювала апартаменти. Серед найпопулярніших стильових напрямків виділяють такі:

 

 

 

  1. Лофт. Цегляні стіни, відкриті балки та труби, кам’яні підлоги, хаотична розстановка меблів та легка недбалість у підборі елементів інтер’єру. У квартирі все оформляється у промислово-урбаністичному стилі.
  2. Модерн. Сучасний напрямок з превалюючими природними матеріалами та природними колірними рішеннями. Переважно дотримуються плавних ліній. Як правило, перевага надається дерев’яним меблям і м’якій оббивці. Такі квартири прикрашають великою кількістю кімнатних рослин.
  3. Мінімалізм. Практичність у кожній деталі та застосування лише найнеобхідніших предметів інтер’єру, що дає можливість залишити максимум вільного простору в кімнатах та зробити їх візуально просторішим та світлішим.
  4. Хай тек. Строгість ліній та холодні стримані тони. У цьому стильовому напрямку акцент робиться на велику кількість металу і сучасної техніки. Крім того, кожна кімната має бути максимально добре освітлена.

При облаштуванні дворівневих апартаментів рекомендовано дотримуватись одного стилю на обох поверхах. Для виділення індивідуальних особливостей кожної кімнати можна купити додаткові елементи декору. Однак бажано використовувати однакові текстури та відтінки.

Корисні лайфхаки для дворівневих квартир:

  1. Однією з найважливіших деталей, яку варто звертати увагу під час виборів стилю – це зовнішній вигляд сходів. Справа в тому, що якщо одного разу ви захочете внести кардинальні зміни в інтер’єр, заміна сходів у дворівневій квартирі може обійтися досить дорого – ось чому набагато простіше підібрати під неї всі інші компоненти.
  2. Уникайте різких колірних переходів між функціональними секторами та виберіть один основний відтінок (рекомендовані світлі тони). Сходи бажано також пофарбувати у той самий колір.
  3. Якщо ви придбали дворівневу квартиру з маленькою площею, то спальню на другому поверсі можна відокремити за допомогою ширми перегородки або шумоізолюючих скляних стінок.
  4. Область під сходами можна обладнати під комору для зберігання речей, а якщо там достатньо місця, то нерідко її використовують для розміщення кухонної техніки. Кладову можна закрити розсувними дзеркальними дверцятами, що візуально зробить кімнату більше.