5 ознак продуманого та дорогого інтер’єру

Купити квартиру – означає відкрити перед собою масу хоч і приємних, але все-таки клопотів з облаштування інтер’єру. Всі ми так чи інакше прагнемо того, щоб наші апартаменти виглядали розкішно і стильно, а для цього потрібно приділяти час деталям, завдяки яким ми досягаємо потрібного ефекту.

1. Увага до дрібниць


Навіть якщо ви продумаєте абсолютно все, завжди є шанс, що незначна деталь зіпсує задуману картину: плінтуси, фурнітура на меблів, ручки дверей або навіть підставка для серветок на кухні – все це може вплинути на загальне враження. Ухвалюючи рішення купити в квартиру один з таких елементів, відштовхуйтеся не від того, наскільки він вам подобається, а від його поєднання з інтер’єром в цілому.

2. Палітра кольорів


Немає правил про те, який колір дорогий, а який дешевий. Існує маса відтінків, та його грамотне застосування формує потрібний образ. Звичні і банальні колірні поєднання небажані, тому що вони більш природні для нашого ока, тоді як більш нестандартні варіанти виглядають цікавіше. Наприклад, замість комбінації кремово-кавовий, віддайте перевагу кремово-винному.

3. Оббивка меблів


Матеріал м’яких меблів є одним із ключових маркерів її цінової категорії. Якісна продукція не може дешево коштувати, а значить оздоблювальні матеріали повинні бути високої якості та служити довго. Також не слід забувати про нестандартні колірні рішення. При необхідності оббивку замовляють в іншому місці, що дозволяє вибирати із значно більшої кількості варіантів.

4. Підбір фіранок


Багато дизайнерів підкреслюють, що до шторів у квартирі завжди особлива увага. Їхня рекомендована довжина – від стелі майже до підлоги (на 2-3 сантиметри вище). Також не слід забувати, що їх колір може кардинально перетворити інтер’єр, враховуйте температуру відтінку та зіставляйте із освітленістю кімнати. Наприклад, якщо ви вирішили купити квартиру на сонячній стороні, і стіни вже оздоблені в теплих тонах, то фіранки такого ж кольору зроблять її більш задушливою.

5. Дерев’яна підлога


Ні для кого не секрет, що натуральні матеріали виглядають більш виграшно в більшості квартир. Навіть якщо серед усіх можливих варіантів ви оберете різновид паркету за найнижчою вартістю, він буде цінуватися вище, ніж лінолеум або ковролін. До того ж, сучасні методи обробки дозволяють значною мірою продовжити термін служби.