Квартири у малоповерхових будинках – житло майбутнього

Якщо раніше можна було купити квартиру в малоповерховому будинку лише у невеликому населеному пункті, то зараз у великих містах (у тому числі й у Харкові) дедалі частіше створюються проекти будівництва такого типу житла.

Основні переваги

  1. Головним фактором, що приваблює покупців, є можливість вирватися з типових багатоповерхових будівель з великою кількістю сусідів і шуму, що створюють дискомфорт.
  2. Другою не менш важливою причиною є доступна ціна квартир у малоповерхових будинках.
  3. Таке житло, як правило, будується у більш відокремлених районах, а отже – це чудовий спосіб відпочити від типової міської суєти.
  4. Гарна екологія. По-перше, через віддаленість від центральної частини міста і ближче до природного ландшафту та красивих краєвидів. По-друге, завдяки меншій кількості сусідів, а отже, і автомобілів.
  5. Саме в таких квартирах створюється ефект самотності, оскільки вони найбільше нагадують перебування у приватному будинку, що сприяє здоровому мікроклімату у сім’ї. Більше того, сучасна психологія доводить, що людині набагато затишніше та спокійніше у невисоких будівлях.
  6. Відсутність нестачі паркувальних місць. Оскільки щільність населення в таких комплексах досить низька, паркінгу вистачає абсолютно на всіх і в деяких випадках навіть залишаються місця для гостей.
  7. Окремий закритий двір. Якщо ваша мета приватність, то невелике доглянуте, а головне, безпечне подвір’я, куди не можуть зайти сторонні – чудове рішення.

Сучасна архітектура


Вирішуючи купити квартиру в малоповерховому будинку, ви робите вибір на користь передових технологій 21 століття. Комфортне житло, яке не поступається ні в чому будь-якому іншому класичному житловому комплексу. Дизайн екстер’єру органічно поєднується із навколишнім середовищем, а проект створюється індивідуально, роблячи будинок абсолютно несхожим на інші. Планування продумується в такий спосіб, щоб у процесі експлуатації квартири мешканцям було максимально комфортно.


Більше того, у вас є можливість насолоджуватися не тільки всіма благами сучасної споруди, але також чудово впорядкованої прибудинкової території (дитячі майданчики, прогулянкові алеї, віддалені парковки, парки). ЖК в основному будуються так, щоб всі інші важливі об’єкти інфраструктури були неподалік, але при цьому не порушували спокою мешканців.