Підготовка до ремонту: поетапний чек-лист

Існує думка, що ремонт є дуже непоганим способом випробувати свою стресостійкість. І дійсно, мало просто купити квартиру, важливо грамотно втілити в ній всі свої задумки. Щоб потім не довелося спостерігати кілька років поспіль свої помилки та недоліки. На радість багатьох досвід сучасних фахівців дозволив створити свого роду план, який необхідно здійснити, купивши квартиру, до початку основних ремонтних робіт.

Насправді, розробку проекту дизайну інтер’єру можна починати, перш ніж купити квартиру, так як нерідко планування та інші індивідуальні особливості житла можуть не дозволяти впровадити у життя всі ваші ідеї, тому слід підшукувати варіант, який можна порівняти з вашими задумами. Незалежно від того, чи займаєтесь ви розробкою самі, чи звернулися до дизайнера, існує основний чек-лист, від якого не варто відхилятися.

Що повинен включати проект дизайну?

 1. Креслення, що повністю відображають планування та виміри окремих елементів (стіни (а також їх розгорнення та вертикальні розрізи), перегородки, віконні та дверні отвори);
 2. Список будматеріалів з чітко визначеним обсягом закупівель та розцінками для кожного з приміщень;
 3. План формування стель для кожної кімнати з технічними характеристиками різнорівневих стель, місцезнаходженням карнизів та елементів декору, а також використовуваними для всього перерахованого вище матеріалами;
 4. План формування підлогових покриттів з деталізованою схемою подіуму та, при необхідності, планом викладення малюнка;
 5. План електропостачання (розведення з вимикачами, розетками та джерелами освітлення) та розміщення комунікацій;
 6. Список меблів та побутових приладів, які необхідно купити в квартиру, з конкретними артикулами та розцінками та вказаною вартістю доставки та встановлення.

Які майстри знадобляться?

 • Фахівці з чорнової та чистової обробки стін та стель;
 • Фахівці з монтажу підлоги;
 • По встановленню міжкімнатних та вхідних дверей;
 • З проектування та встановлення системи кондиціювання;
 • З проведення інтернету та телебачення.

Ми надали вам тільки базовий чек-лист, який ви розширюватимете з урахуванням технічних характеристик квартири, а також ваших персональних переваг, щоб в результаті перетворити сирий об’єкт нерухомості на затишне містечко, яке тішить око і в якому ви дійсно почуватиметеся як вдома.