Що важливо знати, інвестуючи у нерухомість?

Придбання квартири в новобудові – це вигідне рішення, що гарантує регулярний дохід, що робить таку інвестицію однією з найнадійніших. Насамперед слід зазначити, що кошти, витрачені на покупку, залишаються більш захищеними від інфляції та інших ризиків, незалежно від того, як ви збираєтеся розпоряджатися житлом надалі (здавати в оренду, перепродувати). Крім того, щороку простежується стабільне зростання цін на нерухомість, а значить, купивши квартиру, ви завжди залишитеся у виграші.

Основи заробітку на нерухомості.
Якщо вибирати між перепродажем і здаванням в оренду, то з першим варіантом буде важчим, тому що потрібен регулярний контроль власних вкладень, відстеження відсоткового співвідношення зростання цін на квартири за певний період, моніторинг ринку нерухомості та інші дії, спрямовані на отримання максимальної вигоди від покупки. Якщо купити квартиру для того, щоб просто здавати в оренду, то схема стає набагато простіше: пошук мешканців, визначення орендної ставки, відповідно до інших подібних пропозицій на ринку, і отримання стабільного щомісячного доходу.

Віддайте перевагу первинному житлу.
Причина не тільки в кращій якості житла, нових технологіях, привабливішому зовнішньому вигляді апартаментів, сучасному паркуванні, прибудинковій території з оригінальним ландшафтним дизайном та інших плюсах новобудов. Важливою перевагою є можливість купити квартиру на виплат, а якщо здійснити покупку ще на етапі будівництва (до здачі в експлуатацію), то можна заощадити 25-50% від підсумкової вартості житла, тобто придбати його вдвічі дешевше.

За відсутності досвіду скористайтесь послугами управління нерухомістю.
У такому разі від вас потрібна лише оплата послуг компанії та наявність якісного житла. Пошук орендарів, супровід під час перегляду квартири, укладання договору і навіть цілодобову підтримку мешканців компанія бере на себе, а ви отримуєте регулярний дохід. Незважаючи на те, що ви позбавлені всіх складнощів, мінусом є те, що такі послуги можуть коштувати досить дорого.

Інвестуйте у ліквідну нерухомість.
Ні для кого не секрет, що потрібно вкладатися в житло, яке має вищі шанси окупитися. Якщо брати до уваги те, що більшість орендарів – це студенти та молоді сім’ї, які не мають великих фінансових можливостей, то для цих цілей найкраще купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру. Також є така категорія квартиронаймачів, як фрілансери, які мають більший бюджет та готові платити за комфорт. У такому разі є сенс вкладати кошти на придбання житла в елітному житловому комплексі та якісний ремонт.