Стилі інтер’єру, про які ви не знали

Багато хто, приймаючи рішення купити квартиру, найчастіше віддають перевагу найбільш розпиареним стильовим напрямкам у дизайні інтер’єру. Складно знайти людину, яка не чула про хай-тек або скандинавський стиль. Так, вони, однозначно заслужили свою популярність через масу переваг, проте, якщо ви збираєтеся купити квартиру і віддаєте перевагу більш оригінальному, слід звернути увагу на менш відомі напрямки.

Porsche
У цьому стилі акцент робиться на масштабність і елегантність. Не існує строгих правил про застосування будь-яких матеріалів або текстур, головне зрештою домогтися комфорту, поєднаного з розкішшю.

Ключове правило говорить про те, що потрібно уникати великої кількості перегородок, такий стиль чудово підійде якщо ви купили дворівневу квартиру з просторими кімнатами, а деякі його елементи допустимі і для однокімнатних квартир з великою площею.

Дизайнери рекомендують віддавати перевагу глибоким відтінкам, натуральному дереву та меблям зі шкіряною оббивкою – все це дозволить привнести належний рівень вишуканості та витонченості.

Boho
Природні природні тони та барвисті вставки – приголомшливе рішення для оформлення апартаментів творчої особи. Як додатковий декор використовуються предмети ручної роботи, текстиль, розпис стін та меблів. Невелика хаотичність у цьому напрямі цілком допустима. Відмінно підійде для однокімнатних та двокімнатних квартир.

Marine (морський)
Його основною рисою можна назвати більш розслаблюючу та спокійну обстановку. З технічної точки зору він виділяється переважанням синього та білого кольорів, використанням світлого дерева та текстилю як декоративний елемент.

Головною метою застосування такого стилю можна вважати задіяння всіх можливих методів, щоб створити відчуття єднання з природою та морськими краєвидами. Існує маса способів, як досягти такого ефекту, від банальних картин, до більш оригінальних варіантів: оздоблення черепашками та галькою, встановлення акваріумів, шпалери та підлогове покриття з малюнками та візерунками на морську тематику.

Swiss chalet (Швейцарське шале)
Акцент робиться на затишку та витонченості з переважаючими теплими відтінками. Основний матеріал у квартирі – дерево, що створює відчуття знаходження у невеликому будиночку у горах. У сучасних реаліях стиль цілком підійде для двокімнатних і трикімнатних квартир, мінусом є те, що може виявитися досить дорого використовувати в оформленні натуральне дерево.